مدیکال هم بالاخره از راه رسید

حدود ١١ ماه و ٢۵ روز بعد از صدور بی فایل، بالاخره امشب ساعت ٨ خبر دریافت مدیکام را از وکیلم گرفتم.ساعت ٨ بود تماس گرفتم و به وکیلم گفتم :تغییر آدرس در سایت مهاجرت ثبت نشده .که ایشون گفت ،خانم ، مدیکال شما صادر شده و الان رسیده تهران . خانمی که از تورونتو به ایران سفر کرده مدیکال را هم با خودش آورده .فردا قراره برم دنبال عدم سوء پیشینه .امیدوارم  هرچه زودتر مدیکالم بدستم برسه وبرم دنبال انجام آزمایش ها.هم خوشحالم و هم کمی نگران.

خبر دیگه اینکه چهارشنبه هفته پیش رفتم تهران و درخواست مجدد برای صدور کارنامه های آیلتس را دادم .گفتند چند روز قبل از عید تماس بگیر اگر کارنامه ها بدستمان رسیده باشد می تونی برای ارسال شان به دانشگاه ها مراجعه کنی.یکشنبه ظهر ساعت ٢ هم با دختر داییم حرکت کردیم و شب رسیدیم .در کل سفر خوبی بود هرچند کمی در طول سفر و بعدش کسالت داشتم.

چهارشنبه هم یکی از چمدون ها رو بستم.یک چند وقتی بود می خواستم این کارو بکنم که دیگه چهارشنبه جور شد. ازارسال مدیکال خبر نداشتم ولی با توجه به اینکه دوستانم که بی فایلشون تقریبا همزمان با بی فایل من بود ،مدیکالشون بدست شون رسیده بود.من هم منتظر بودم و خداخدا هم می کردم که قبل عید برسه.و خوشحالم از اینکه اینطور شد.امیدوارم مدیکال همه دوستان زودتر بیاد.

به امید روزهای بهتر

 

 

/ 3 نظر / 218 بازدید
ستایش

واااااااااااااااااااااای مرجان عزیز مبارک باشه من الان تازه این پستت و خوندم امیدوارم خیلی زود روند آمدن ویزات انجام بشه . من تازه از سوریه برگشتم. من هم مصاحبه قبول شدم[لبخند] امیدوارم همیشه موفق و شاد باشی

ستایش

سلام مرجان عزیز راستش من از سوریه خیلی خوشم نیامد وقتی وارد کشورشون شدیم نمای سطحی شهر خیلی بدجور تو ذوقم خورد. و گذشته از اون عطر عودی که خیلی زیاد در جلوی مغازه ها بود من و خیلی ناراحت میکرد. 1بار هم تجربه غذای عربی رو داشتم که میتونم بگم بد بود.چون مریضم کرد- خوب شد که مصاحبه یک خاطره خوب شد.

ستایش

مرجان عزیز راستی شما دوره آموزشی آشپزی و آرایشگری و رفتی ؟ اگه رفتی میشه تلفن و آدرسش و برام بزاری