بعضی ها ،کاسه داغ تر از آش

تا بحال این ضرب المثل به گوشتان خورده ؟" کاسه داغ تر از آش"

حکایت این آقای "آ" در مجلس هستش .دیگه کارو بجایی رسونده که نشسته جای خدا حکم تعیین می کنه که فلانی که فلان حرف و زده مرتدده! تازه بعضی های دیگه هم خواستار اشد مجازات برای بعضی دیگر شده اند!! بابا شما اگر نماینده مجلس و حق هستید برید به وظیفه خودتان برسید لازم نیست بشنید حکم صادر کنید !!!!

کشور این همه بد بخت و فقیر داره .هنوز عده ای در جنوب کشور آب لوله کشی ندارند ،گاز ندارند ،بهداشت درست ندارند ،اون موقع این اسم شو نبرها نشستند بجای رسیدگی به امور مردم ،هی الک دولک می کنند!

حالا اگر این مطلب را بخونند حتما می گن بنده ضد همه چی هستم و صد تا وصله پینه دیگر!

به چه فلاکتی مملکت دچار شده !! خدایا یا ما را سریعتر از این برزخ نجات بده یا ایران را زودتر از دست بعضی ها !!!!! حالا با خودت که کدومش رو عجابت کنی .اولی یا دومی یا هر دو باهم که اگر اینطور بشه ممنونت میشم.آمین!

 

/ 10 نظر / 94 بازدید
Reza

مورد سومش بهتر بود [نیشخند] ایشالا همشون با هم [نیشخند]

jahanitabar

سلام وبلاگتون خيلي خوب و کامله لطفا از سايت من هم ديدن کنيد با تشکر www.jahanbook.ir - www.jahanhost.info - www.do4me.net

مستانه

من همان روز داشتم رانندگی می کردم و حرفاشونو گوش می کردم حالم خراب شد بلندفریاد زدم از عصبانیت طپش قلب گرفتم کناری ایستادم تا حالم بهتر شه واقعا خدایا زودتر منو را نجات بده گورمونو گم کنم برم .

باران

نمیدونم ولی عجیب دلم میخواست توی این شرایط ایران می بودم!! پیش خانواده ام... من جسمم کاناداست ولی روحم ایرانه ....

بهمن

یا رب مخواه که گدا معتبر شود گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود موفق باشی دوست عزیزم

کوچه ای بی انتها

ای خدا! میبینی مرجان عزیز چه حرصی میخوریم از دست اینا. ما جوونا پیر شدیم آخرش. سری بزن میبینی هممون تو همین حال و هوا هستیم.

نجوا

عزیزم از راهنماییت ممنونم.مشکلم حل شد.شرحش رو در وبلاگم نوشتم

بابک آریان

درود میبینید گیر چه آدم هایی افتاده ایم این آخر عمری. چند تا از پستا تونو خوندم موفق باشید .[گل][لبخند]

رویای مهتابی

به نام خدا سلام من مهدی ام و تا سال دیگه با خانواده ام با ویزای Investment از طریق Québec به کانادا مهاجرت میکنم. در حال حاضر هم فقط مشغول فکر به جایی هستم که قرار هستش بعد از Landing ساکن بشیم. دوست دارم از اینجا با هم آشنا بشیم. من دوستان آنلاین زیادی دارم. خوشحال میشم شما هم به جمعشون اضافه بشید. وبلاگتون رو خوندم جالب بود. روزمرگی و شور و اشتیاق برگ قرمز داخلش موج میزنه. امیدوارم شاد و سلامت باشید با عنوان وبلاگتون لینکتون کردم. [گل]